post and visiting address

Entrepotdok 4 1018 AD Amsterdam Nederland info@nbprojects.nl



Sanne Boersma
business management
sanne@nbprojects.nl
+31-6-28474066

Nicole Beutler
artistic direction
nicole@nbprojects.nl
+31-6-48330265

Justa Ter Haar
artistic assistance
justa@nbprojects.nl
+31-6-48263327

Floor Cremers
production management
floor@nbprojects.nl
+31-6-57599636

Prem Schole Albers
technical production
techniek@nbprojects.nl
+31-6-25015657

Mayke Klomp
head of marketing & publicity
mayke@nbprojects.nl
+31-6-42330067

Naomi Wallenburg
marketing & publicity assistance
naomi@nbprojects.nl
+31-6-38270476

Barbera Drion
marketing & publicity intern
publiciteit@nbprojects.nl



INTERNATIONAL BOOKINGS:
Jimmy-Pierre de Graaf
jimmy-pierre@nbprojects.nl
+31-6-42310655


NL-VERKOOP
Neem graag contact op met:
Via Rudolphi
info@viarudolphi.nl
+31-(0)20-6277555