post en bezoekadres

Entrepotdok 4 1018 AD Amsterdam Nederland info@nbprojects.nl



zakelijke leiding
Sanne Boersma
sanne@nbprojects.nl
+31-6-28474066

artistieke leiding
Nicole Beutler
nicole@nbprojects.nl

artistieke assistentie
Justa Ter Haar
justa@nbprojects.nl
+31-6-48263327

productieleiding
Floor Cremers
floor@nbprojects.nl
+31-6-57599636

technische productie
Prem Scholte Albers
techniek@nbprojects.nl

hoofd marketing & publiciteit
Mayke Klomp
mayke@nbprojects.nl
+31-6-42330067

medewerker marketing & publiciteit
Naomi Wallenburg
naomi@nbprojects.nl
+31-6-38270476

stagiaire marketing & publiciteit
Barbera Drion
publiciteit@nbprojects.nl



INTERNATIONAL BOOKINGS:
Jimmy-Pierre de Graaf
jimmy-pierre@nbprojects.nl


NL-VERKOOP
Neem graag contact op met:
Via Rudolphi
info@viarudolphi.nl
+31-(0)20-6277555